Serdar Ortaç’tan “Hayatımın kadınını buldum” açıklaması

Pop müziğin sevilen isimlerinden Serdar Ortaç, bir süredir yaptığı açıklamalarla magazin gündeminde yer alıyordu. MS hastalığı ile boğuşan ve oldukça yorgun olduğu gözlenen Serdar Ortaç geçtiğimiz aylarda tekrar evlenmek istediğini belirtmişti. Serdar Ortaç şimdi ise hayatının aşkını buldu.

Şimdilerde sosyal medyada açtığı canlı yayınlarla adından söz ettiren ünlü popçu Serdar Ortaç, geçtiğimiz aylarda sosyal medya sayfası üzerinden yaptığı açıklamalarla gündem olmuştu.

Kadınlara dair sözleri büyük tepki çeken 53 yaşındaki Ortaç, olaylı bir şekilde ayrıldığı eski eşi Chloe Loughnan’ı da hedef almıştı.

“Eşitlik diye diye başımıza çıktınız. İpleri bu kadar vermeyin kadınlara; ayıp, yazık lan erkeklere” diyen Ortaç, şöyle devam etmişti: Ben verdim eski karıma tüm ipleri, ne oldu? Ağzıma s..tı! İki tane göğsü var diye, o kadar.

Chloe Loughnan, sonraki günlerde nişanlısıyla Nişantaşı sokaklarında objektiflere takılmıştı. Eski eşi Serdar Ortaç’ın kendisi hakkında yaptığı açıklamalar hatırlatılan Loughnan, şu ifadeleri kullanmıştı:

Ben yorum yapmak istemiyorum. Herhalde özel hayatında bir sorun yaşıyor ki bunları söyledi. Benim Türkçem bu konuda ona cevap vermeye yetmiyor, yoksa çok güzel cevap verirdim. Sadece benim için değil bütün kadınlar için sert sözler söylemiş.

Ortaç, son olarak açtığı bir başka yayında kendisine Loughnan hakkında soru soran bir takipçisine cevap verdi. Gündem olan açıklamalarına da değinen ünlü isim, şöyle konuşmuştu:

Ne bileyim Chloe nerede, bana niye onu soruyorsunuz? Kaç sene olmuş boşanalı. O gün arabada çok sinir krizi geçirdim, ondan öyle konuştum. Sinir krizi geçiremez miyim, insan değil miyim ben?

Serdar Ortaç, açıklamalarıyla çok konuşulmaya devam ediyor. Hastalığının yanı sıra depresif halleri ve eski eşi ile ilgili yaptığı açıklamalarla adından söz ettiren Serdar Ortaç şimdi ise yeni bir aşka yelken açtı.

Serdar Ortaç geçtiğimiz günlerde TikTok’ta katıldığı yayında yeni bir ilişkiye başladığını açıkladı. Survivor yarışmasıyla tanınan Çağla Taşdelen’e canlı yayında aşkını ilan etti.

Çağla için “Ben hayatımın kadınını buldum. Çok güzel şeyler yaşıyorum” dedi. Serdar, İrlandalı Chloe Loughnan’dan boşandıktan sonra şarkıcı Seçil Gür ile flört etmişti. 2021’den beri de yalnızdı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir